Gości wita sam AL CAPONE wraz ze swoją mafią wręczając wszystkim gościom łapówki .

Po przejściu przez pralnię pieniędzy uczestnicy trafiają w ręce mafijnych dziewczyn a wszyscy chętni otrzymują lufę świeżo przemyconego bimbru z Kanady.

Tu goście zostają przejęci przez gospodarza, czyli Don Bujanego, który wita ich na kolejnym zjeździe rodzin mafijnych. Po prezentacji ojców chrzestnych firmy ,uczestnicy zaczynają zabawe.

Zagramy także na starej beczce w kości i jak to bywa często dochodzi do kłótni i rękoczynów (zaaranżowana bójka między graczami). Zadaniem każdego uczestnika jest wygranie jak największej ilości dolarów lub nawet rozbicie banku (super nagroda). Kto się pierwszy zgra ze swoich dolarów otrzyma od mafii pożyczkę na bandycki procent, ale jeśli nie odda w terminie czekają na niego specjalne betonowe buty Al. Capone. Kilku zgranych ściga się w betonowych butach tylko zwycięzcy mafia daruje życie.

PROHIBICJA wiąże się z brakiem alkoholu, który można dostać jedynie na hasło i w dodatku za słoną cenę w zielonych. Zielone macie, ale zdobycie hasła wiąże się z zagadkami logicznymi i innymi zadaniami.

Prowadzący Don Bujany przeprowadzi kilka zabaw i konkursów mających na celu wyłonić najtwardszą rodzinę mafijną. NIESPODZIANKA???

Oprawę muzyczną zapewni nam Dj , który podczas imprezy będzie prowadził konkurs karaoke (nagrodą jest złoty mikrofon od firmy Selekcja).

Dodatkowo możemy zorganizować:

  • Zespół muzyczny
  • Białe szale dla Panów
  • Diademy z piórkiem dla Pań
  • Kapelusze Al Capone
  • Pokaz tańca